Schody betonowe – beton architektoniczny

Schody betonowe

Okładziny stopni wykonane z betonu architektonicznego o bardzo wysokiej wytrzymałości, zbrojone dodatkowo stalą, mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Oferujemy schody betonowe, które pozwalają na stworzenie efektownych pomieszczeń . Bez wątpienia staną się one ich estetycznym uzupełnieniem i pozwolą wprowadzić do ich wnętrz równowagę oraz odczuwalną harmonię. Codziennie produkujemy zarówno okładziny stopnia, jak i podstopnice w każdym wymiarze oraz grubości . Oprócz tego posiadamy w ofercie okładziny stopni w kształcie litery L oraz rozwiązania spocznikowe, które wykonujemy bezpośrednio na życzenie Klienta wg podanych przez niego wymiarów.

Jesteśmy także w stanie wykonać schody betonowe w dowolnym kształcie oraz wymiarach ujętych w przekazanym nam projekcie. Warto jednak pamiętać, iż dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz otwartości na współpracę z czołowymi laboratoriami budowlanymi, nasze schody zewnętrzne betonowe (także modele wewnętrzne) charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości i odporności względem rozmaitych czynników (mechanicznych, związanych z eksploatacją, jak i pogodowych). Jednak to, co najbardziej ujmuje, to ich pozorna surowość, która całkowicie odmienia stylistykę aranżacji, czyniąc ją niezwykle elegancją i patetyczną.

Obecnie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wykonanie stopni w jednym z trzech dostępnych wariantów kolorystycznych (białym, szarym naturalnym oraz antracytowym). Pozostajemy także otwarci na indywidualne oczekiwania względem odmiennych wariantów kolorystycznych.

Galeria schodów betonowych