Płyty betonowe na kominek

Płyty betonowe na kominek

Beton architektoniczne jako okładziny na kominkach

Płyty betonowe na kominek to strzał w dziesiątkę do nowoczesnego pomieszczenia. Produkowane przez Bettoni płyty z betonu architektonicznego zostały przygotowane w myśl zachowania najwyższych standardów. Ich konstrukcja posiada formę, która z jednej strony zapewnia bardzo dobre właściwości użytkowe jako obudowa kominków, z drugiej zaś wyróżnia się estetycznym wyglądem. Beton architektoniczny cechuje niepalność oraz bardzo dobre przewodnictwo cieplne. Te właściwości powodują, że płyty wykonane na jego podstawie są odpowiednie na obudowy kominków.

Podobnie, jak w przypadku mebli bądź schodów z betonu tego rodzaju, materiał można pokryć dodatkową warstwą ochronną poprzez specjalne impregnaty. Gładka powierzchnia nie absorbuje zanieczyszczeń, powstających w wyniku eksploatacji. Elementy poddają się w łatwy sposób czyszczeniu z sadzy, dzięki czemu na długi czas zachowują swój estetyczny wygląd.

[/vc_column_text][vc_btn title=”ZOBACZ GALERIĘ REALIZACJI” style=”modern” shape=”rounded” color=”grey” size=”md” align=”inline” i_align=”left” i_type=”fontawesome” i_icon_fontawesome=”fa fa-adjust” i_icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-dial” i_icon_typicons=”typcn typcn-adjust-brightness” i_icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-note” i_icon_linecons=”vc_li vc_li-heart” vc_btn_type=”btn btn-default” button_block=”” add_icon=”” i_icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-alert” el_class=”link-button” link=”url:%2Fportfolio%2Fobudowa-kominkow%2F||”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_images_carousel images=”1069,1070,1063,1189,1190,1191,1192,1193″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” mode=”horizontal” speed=”5000″ slides_per_view=”1″ autoplay=”yes” hide_pagination_control=”” hide_prev_next_buttons=”” partial_view=”” wrap=”yes” img_size=”400×400″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” bg_style=”” overlay_bg=”” el_id=””][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row]