Płytki 3D z betonu architektonicznego

KOLEKCJA ARCH

Kolekcja Arch przedstawia elementy 3d z betonu
architektonicznego. Płytki 3D Bettoni inspirowane są geometrycznymi kształtami. W kolekcji Arch znajdują się betonowe piramidy, sześciany, oraz nietypowe kształty.

Betonowe płytki 3D Bettoni z kolekcji Arch na ścianie tworzą efekt głębi. Z płytek 3d Bettoni można układać przeróżne konfiguracje tworząc oryginalne obrazy.

KOLEKCJA GLAM

Kolekcja Glam jest połączeniem prostych form z nowoczesnym lookiem.

Materiał wykorzystany w kolekcji płytek 3D Galm jest odporny na wszelkie warunki. Elementy kolekcji Glam cechują się lekkością i łatwością. Kolory paneli 3D można łączyć w dowolny sposób.

KOLEKCJA WOOD

Kolekcja Wood jest stworzona z elementów prawdziwego drewna. Ekologiczne panele drewniane są opracowane do milimetra aby w połączeniu tworzyły piękny przestrzenny obraz.

Panele 3D Levels

Panel 3D Levels to wielopoziomowa płyta z betonu architektonicznego. Różnej grubości trójkąty tworzą cały panel dekoracyjny 3D. Płyta ma wymiary 50×50 cm. Odmienne poziomy trójkątów betonowych tworzą naturalne ciecie, co powoduję głębie obrazu 3D.

levels płyta betonowa trójkąty betonowe

PANELE 3D ROMB ARCH

romb-antracyt romb-bialy romb-czarny romb-szary

romby obraz

PANELE 3D KWADRAT ARCH

 

kwadrat-antracyt kwadrat-bialy kwadrat-czarny kwadrat-szary

Piramida 3D

Jest to wyjątkowa płytka 3D z betonu architektonicznego w bardzo nowoczesnym i uniwersalnym kształcie, którą można w doskonały sposób wkomponować we wnętrze każdego mieszkania. Dostępna jest w czterech podstawowych kolorach betonu: białym, czarnym, szarym
i antracytowym. Płytka 3D została zaprojektowana zgodnie
z najnowszymi trendami architektury i dekoracji wnętrz. Nada ona niepowtarzalnego wyrazu każdemu mieszkaniu. Betonową płytkę można zastosować na zewnątrz i wewnątrz.
Piramida 3D
plytki-betonowe-3d piramida

PANELE 3D TRIANGLE ARCH

PANELE 3D TRIANGLE GLAM

PANELE 3D TRIANGLE WOOD

Zapisz