Płytki 3D z betonu architektonicznego

KOLEKCJA ARCH

Kolekcja Arch przedstawia elementy 3d z betonu
architektonicznego. Płytki 3D Bettoni inspirowane są geometrycznymi kształtami. W kolekcji Arch znajdują się betonowe piramidy, sześciany, oraz nietypowe kształty.

Betonowe płytki 3D Bettoni z kolekcji Arch na ścianie tworzą efekt głębi. Z płytek 3d Bettoni można układać przeróżne konfiguracje tworząc oryginalne obrazy.

KOLEKCJA GLAM

Kolekcja Glam jest połączeniem prostych form z nowoczesnym lookiem.

Materiał wykorzystany w kolekcji płytek 3D Galm jest odporny na wszelkie warunki. Elementy kolekcji Glam cechują się lekkością i łatwością. Kolory paneli 3D można łączyć w dowolny sposób.

KOLEKCJA WOOD

Kolekcja Wood jest stworzona z elementów prawdziwego drewna. Ekologiczne panele drewniane są opracowane do milimetra aby w połączeniu tworzyły piękny przestrzenny obraz.

Panele 3D Levels

Panel 3D Levels to wielopoziomowa płyta z betonu architektonicznego. Różnej grubości trójkąty tworzą cały panel dekoracyjny 3D. Płyta ma wymiary 50×50 cm. Odmienne poziomy trójkątów betonowych tworzą naturalne ciecie, co powoduję głębie obrazu 3D.

levels płyta betonowa trójkąty betonowe

Panele 3D Fancy

Panel betonowy Fancy swoją nazwę zawdzięcza motywowi kwiatu na swojej powierzchni. Dekoracyjny kwiat w formie płytki z betonu architektonicznego występuje  w czterech kolorach betonu. Kształt płytki jest sześciokątem, dzięki czemu łączenie płytek jest bardzo łatwe.

panel betonowy fancy

Panele 3D Core

Panel 3D Core jest wykonany z regularnego kształtu. Ułożony na ścianie tworzy jedną całość, układając się w ciekawy obraz z betonu architektonicznego. Płytki betonowe Core są w stylu nowoczesnym. Cztery kolory betonu Bettoni pozwala na mieszanie ich na jednej płaszczyźnie.

panel betonowy core

Panele 3D Heops

Panel 3D Heops ma podstawę kwadratu. Wyglądem przypomina piramie Heopsa, stąd taka nazwa. Idealnie pasuje do naszych innych paneli 3D np. kwadratu betonowego oraz dębowego z kolekcji Wood.

panel betonowy Piramida

PANELE 3D HESAGON HONEY ARCH

antracytowy-heksan aszary-heksan bialy-heksan czarny-heksan

 Heksa

PANELE 3D ROMB ARCH

romb-antracyt romb-bialy romb-czarny romb-szary

romby obraz

PANELE 3D KWADRAT ARCH

 

kwadrat-antracyt kwadrat-bialy kwadrat-czarny kwadrat-szary

Piramida 3D

Jest to wyjątkowa płytka 3D z betonu architektonicznego w bardzo nowoczesnym i uniwersalnym kształcie, którą można w doskonały sposób wkomponować we wnętrze każdego mieszkania. Dostępna jest w czterech podstawowych kolorach betonu: białym, czarnym, szarym
i antracytowym. Płytka 3D została zaprojektowana zgodnie
z najnowszymi trendami architektury i dekoracji wnętrz. Nada ona niepowtarzalnego wyrazu każdemu mieszkaniu. Betonową płytkę można zastosować na zewnątrz i wewnątrz.
Piramida 3D
plytki-betonowe-3d piramida

PANELE 3D TRIANGLE ARCH

PANELE 3D TRIANGLE GLAM

PANELE 3D TRIANGLE WOOD