Płytki 3D z betonu architektonicznego

Płytki 3D z betonu architektonicznego

KOLEKCJA ARCH

Kolekcja Arch przedstawia elementy 3d z betonu
architektonicznego. Płytki 3D Bettoni inspirowane są geometrycznymi kształtami. W kolekcji Arch znajdują się betonowe piramidy, sześciany, oraz nietypowe kształty.

Betonowe płytki 3D Bettoni z kolekcji Arch na ścianie tworzą efekt głębi. Z płytek 3d Bettoni można układać przeróżne konfiguracje tworząc oryginalne obrazy

KOLEKCJA GLAM

Kolekcja Glam jest połączeniem prostych form z nowoczesnym lookiem.

Materiał wykorzystany w kolekcji płytek 3D Galm jest odporny na wszelkie warunki. Elementy kolekcji Glam cechują się lekkością i łatwością. Kolory paneli 3D można łączyć w dowolny sposób.

KOLEKCJA WOOD

Kolekcja Wood jest stworzona z elementów prawdziwego drewna. Ekologiczne panele drewniane są opracowane do milimetra aby w połączeniu tworzyły piękny przestrzenny obraz.

Panele 3D Levels

Panel 3D Levels to wielopoziomowa płyta z betonu architektonicznego. Różnej grubości trójkąty tworzą cały panel dekoracyjny 3D. Płyta ma wymiary 50×50 cm. Odmienne poziomy trójkątów betonowych tworzą naturalne ciecie, co powoduję głębie obrazu 3D.

PANELE 3D Quadro

PANELE 3D HEKSAGONY

PANELE 3D HEKSAGONY BIG

PANELE 3D ROMB ARCH BIG

 

Beton architektoniczny płytki 3d

 

PANELE 3D KWADRAT ARCH 22×22 mm

 

kwadrat-antracyt kwadrat-bialy kwadrat-czarny kwadrat-szary

Piramida 3D

Jest to wyjątkowa płytka 3D z betonu architektonicznego w bardzo nowoczesnym i uniwersalnym kształcie, którą można w doskonały sposób wkomponować we wnętrze każdego mieszkania. Dostępna jest w czterech podstawowych kolorach betonu: białym, czarnym, szarym
i antracytowym. Płytka 3D została zaprojektowana zgodnie
z najnowszymi trendami architektury i dekoracji wnętrz. Nada ona niepowtarzalnego wyrazu każdemu mieszkaniu. Betonową płytkę można zastosować na zewnątrz i wewnątrz.
Piramida 3D

PANELE 3D TRIANGLE ARCH BIG 38X38X38 CM

PANELE 3D TRIANGLE ARCH BIG 22X22X22 CM

 

 

PANELE 3D TRIANGLE WOOD BIG 38X38X38 CM

 

 

Zapisz