O nas

Firma Bettoni – beton architektoniczny w wysokiej jakości i przystępnej cenie!

 

Kim jesteśmy?

Tysiące metrów kwadratowych ułożonych płyt, setki ton wylanego betonu i wielu zadowolonych Klientów – to właśnie firma Bettoni. Produkcją betonu zajmujemy się od wielu lat i dzięki naszemu doświadczeniu tworzymy elementy, które posiadają wysokie walory estetyczne, a równocześnie są bardzo funkcjonalne i trwałe.

 

Dlaczego warto na nas postawić?

Firma Bettoni to zarówno producent jak i dystrybutor betonu architektonicznego. W dziedzinie jakości i trwałości betonu jesteśmy perfekcjonistami i nie stosujemy żadnych półśrodków. Posiadamy własną produkcję, na której beton systematycznie badany jest w specjalistycznych laboratoriach. Takie rozwiązanie jest gwarancją wysokiej jakości oferowanych produktów.

 

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Oprócz standardowych płyt z betonu architektonicznego produkujemy także elementy okładzin ściennych 3D, donice, stoły oraz elementy małej architektury.

Z naszych materiałów wykonujemy także elementy okładzin stopni schodowych, elementy posadzek, wszelkiego rodzaju armaturę np. umywalki, brodziki, a także blaty kuchenne.

Ale to nie wszystko!

Jesteśmy w stanie wykonać także inne elementy których nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie a które chcielibyście umieścić w swoich wnętrzach.

Jeśli masz pomysł na niebanalne elementy z betonu architektonicznego, które pozwolą nadać pomieszczeniom indywidualny charakter – zgłoś się do nas! Nie boimy się wyzwań. Posiadamy duże doświadczenie oraz zaplecze techniczne i merytoryczne więc wspólnymi siłami na pewno stworzymy coś niesamowitego!

 

Gdzie można obejrzeć nasze produkty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby zlokalizować najbliższą lokalizację realizacji betonu marki Bettoni.